رای دادن به این مورد
(1 رای)
جراحی زیبایی گوش - 5.0 out of 5 based on 1 vote

مشخصه گوش های طبیعی :
زیبایی و جوانی یکی از خواسته های طبیعی هر فردی می باشد. بد شکلی گوش و برجستگی بیش از حد آن ظاهر افراد را دچار نقص می کند که برای برطرف کردن آن  از روش های جراحی زیبایی می توان استفاده کرد.
بدشکلی گوش به صورت یک طرفه یا دوطرفه ایجاد می شود که این مورد جنبه ارثی داردو به شکل برجسته بودن بیش از حد لاله گوش خود را نشان می دهد.
زاویه طبیعی لاله گوش با سر در حد ۳۰ درجه می باشد و در افرادی که دچار بدشکلی لاله گوش هستند این زاویه بیشتر شده و گاهی به ۹۰ درجه هم می رسد. این حالت می تواند تمسخر افراد را برانگیزد که در شرایط روحی افراد تاثیر می گذارد. تحمل این شرایط برای پسرها سخت تر می باشد زیرا که آنها نمی توانند به اندازه دختر ها موهایشان را بلند کنند تا گوش ها را در زیر آن ها پنهان کنند. این وضعیت اعتماد به نفس افراد را از بین می برد که بهتر است توسط جراحی های زیبایی این نقص را بر طرف کنند.
این عمل را می توان با بیهوشی کامل یا شرایط نیمه بیهوشی انجام داد که ناحیه عمل پشت لاله گوش می باشد و عمل هر گوش حدود ۱ ساعت طول می کشد.
مکانیسم جراحی زیبایی گوش:
برای اصلاح نقص های گوش روش های متعددی وجود دارد که با توجه به هر شخص و ناهنجاری موجود ، نوع آن فرق می کند. به عنوان مثال برای گوش هایی که برجسته هستند روش مناسب این است که در پشت لاله گوش برش کوچکی ایجاد شود و ناهنجاری غضروفی اصلاح گردد که در نتیجه آن ، گوش به سر نزدیک تر می شود و حالت طبیعی به خود می گیرد.
بخیه ها را نیز می توان بعد از یک هفته کشید.
تنها مسکن مجاز در هفته اول پس از عمل فقط استامینوفن می باشد.
همینطور باید از سیگار کشیدن یا حتی استنشاق دود خودداری کرد زیرا ترمیم را به تاخیر می اندازد.
کبودی که بعد از عمل ایجاد می شود به مدت ۷ تا ۱۰ روز بعد از بین می رود اما ورم ناشی از آن به مدت بیشتری باقی خواهد ماند.
جای برش نیز به صورت یک خط نازک و کمرنگ در پشت گوش باقی می ماند که به سختی دیده خواهد شد.

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

خبرنامه

عضویت جهت دریافت اخبار و پیشنهادات شگفت انگیز

درباره کلینیک

کلینیک نسیم با بیش از یک دهه تجربه در زمینه پوست، مو، لیزر و لاغری هم اکنون یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز زیبایی در تهران می باشد.
این کلینیک با به کارگیری متخصصین پوست و مو و نیز کارشناسان تغذیه مجرب و همچنین در اختیار داشتن دستگاه ها و تجهیزات مدرن طبق استاندارد های FDA و وزارت بهداشت و درمان کشور تلاش دارد تا در محیطی آرام بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد.
کلینیک همه روزه از ساعت 8:30 الی 20:00 دایر است و حتی روزهای جمعه و تعطیل نیز با هماهنگی قبلی آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز می باشد.