رای دادن به این مورد
(0 رای)

با افزایش سن در ساختمان پلک افراد تغییراتی ایجاد می شود که در نتیجه آن ظاهرافراد را خسته و پیرتر نشان می دهد.
•    شل شدن پوست پلک ها که منجر به آویزان شدن پلک از لبه پلک می شود.
•    شل شدن عضلات پلک
•    ایجاد چروک های ریز در اطراف پلک ها
•    جمع شدن چربی زیر پوست پلک ها
•    ایجاد افتادگی ابرو و یا پلک
این تغییرات موجب می شوند که چهره همیشه خسته بوده و فرد را پیرتر نشان دهد.علاوه بر این زیاد شدن و شدت یافتن این علایم می تواند میدان دید بینایی افراد را تحت تاثیر قرار دهد.
در جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی ، با برداشتن پوست ، عضله زیر آن و چربی های اضافی در ظاهر افراد تغییرات قابل توجهی حاصل می شود . با جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی ، فرد ظاهر جوانتر و  شادابتری پیدا خواهد کرد و فرد تا سال ها و حتی تا آخر عمر نیز این وضعیت را حفظ خواهد کرد .
جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی برای افرادی مناسب می باشد که حداقل سن آن ها ۳۵ سال بوده و تجمع چربی در پلک که موجب افتادگی پلک یا پف زیر چشم می شود ، ظاهر افراد را تحت تاثیر قرار داده و تاثیر ناخوشایندی در چهره شان ایجاد کرده باشد.
قبل از انجام عمل مشورت با افرادی که قبلا جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی انجام داده اند و همینطور دیدن تصاویر قبل و بعد از عمل افراد ، کمک زیادی به متقاضیان جراحی زیبایی پلک می کند.از جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی نمی توان انتظارات زیر را داشت:
•    نمی توان انتظار داشت که سیاهی دور چشم از بین برود
•    چروک های پلک ، روی پیشانی و بین دو ابرو با جراحی زیبایی پلک قابل رفع شدن نیستند.
•    افتادگی ابرو نیز با روش جاحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی از بین نمی رود.
برای جراحی زیبایی پلک می توانیم از روش های دیگری نیز در کنار آن بهره ببریم. مثلا جراحی زیبایی پلک می تواند با کشیدن پوست صورت ، بالا کشیدن ابرو و یا تزریق بوتاکس همراه باشد.
جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی شامل ۳ نوع جراحی می باشد :
جراحی پلک فوقانی – جراحی پلک تحتانی و جراحی از طریق ملتحمه (transconjunctival blepharoplasty)
جراحی پلک فوقانی :
در جراحی پلک فوقانی ، پوست اضافی پلک بالا و همینطور چربی های اضافی آن برداشته می شود . در این نوع جراحی می توان افتادگی پوست را نیز برطرف کرد.
در بعضی مواقع حین انجام جراحی ، می توانیم بالا کشیدن ابرو را نیز انجام داد.
جراحی پلک تحتانی :
افرادی هستند که زیر چشمشان حالت پف کردگی وجود دارد که توسط این جراحی ، کیسه های چربی زیر پوست را به همراه مقداری از پوست برمیدارند تا این حالت برطرف شود.
جراحی از طریق ملتحمه روشی است که بیشتر در افراد جوانی که هنوز پوستشان خاصیت ارتجاعی دارد ، استفاده می شود. در این روش نیازی به ایجاد برش روی پوست نیست. در این روش در پشت پلک تحتانی از سمت داخل پلک برشی ایجاد شده و کیسه های چربی زیر آن برداشته می شود.
جراحی به صورت سرپایی انجام شده و نیازی به بستری شدن بیمار نیست .
معمولا این جراحی با بی حسی موضعی قابل انجام است اما در مواقعی لازم است که فرد به طور کامل بیهوش شود.
مدت انجام عمل بسته به ناحیه عمل که پلک بالا یا پایین باشد و یا هر دو ، مدت زمان انجام عمل ۱ تا ۳ ساعت ممکن است به طول بیانجامد.
در جراحی پلک بالا و پایین برش هایی موازی با چین های طبیعی پلک ، زده می شود که به دنبال آن مقداری از پوست اضافی به همراه عضله زیر آن و چربی ها برداشته می شوند و در نهایت توسط بخیه های ظریف بسته می شوند.
برای جراحی ملتحمه از پشت پلک از داخل چربی ها را بر میدارند

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

خبرنامه

عضویت جهت دریافت اخبار و پیشنهادات شگفت انگیز

درباره کلینیک

کلینیک نسیم با بیش از یک دهه تجربه در زمینه پوست، مو، لیزر و لاغری هم اکنون یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز زیبایی در تهران می باشد.
این کلینیک با به کارگیری متخصصین پوست و مو و نیز کارشناسان تغذیه مجرب و همچنین در اختیار داشتن دستگاه ها و تجهیزات مدرن طبق استاندارد های FDA و وزارت بهداشت و درمان کشور تلاش دارد تا در محیطی آرام بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد.
کلینیک همه روزه از ساعت 8:30 الی 20:00 دایر است و حتی روزهای جمعه و تعطیل نیز با هماهنگی قبلی آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز می باشد.