رای دادن به این مورد
(1 رای)
کاشت موی سر - 5.0 out of 5 based on 1 vote

صورت ظاهری فرد ویژگی بسیار مهمی در تعامل وی با محیط اطراف است.موی سر از جذاب ترین مناطق صورت است که توجه دیگران را به خود جلب می کند و طاسی یا baldness  نگران کننده ترین مساله برای افراد است.
در گذشته برای درمان ریزش مو تکنیک های مختلفی استفاده می شد مثل استفاده از فلپ های چرخشی.
امروزه با پیشرفت علم ، کاشت مو به روش طبیعی جایگزین روش های قدیمی و ناکارآمد شده است.امروزه روش های FIT  و FUT موفقیت بزرگی را در پیوند مو به وجود آورده است. معمولا برداشت مو از قسمت پشت سر که تحت تاثیر هورمون آندروژن نمی باشد ، انجام می شود. چرا که هورمون آندروژن مسئول اصلی ریزش مو در آقایان است.بنابراین AGA یا طاسی آنروژنیک مهمترین علت ریزش مو و طاسی می باشد.
تقسیم بندی الگوی ریزش مو مردانه توسط  norwoodle  ارائه شده به ۷ مرحله تقسیم می شود.
طاسی از ابتدای سر شروع می شود و به قسمت انتهای سر منتهی می شود.
معمولا در آقایان ریزش تا ۳۵ سالگی ادامه دارد و پس از آن کاهش میابد.
پیوند مو با روش FUT   نتایج فوق العاده ای در بر داشته است. استفاده از واحد فولیکولی مو توسط این روش ،امیدواری زیادی را همراه با عوارض کم به وجود آورده است.جراحی در یک روز انجام می شود و در پی آن فولیکول های زیادی از مو به جلوی سر منتقل می شود.
در جلسه مشاوره باید از لحاظ سابقه ی ریزش و انتظارات و وضعیت جسمانی بررسی می شود طبق معاینه منطقه  donor  و بر اساس شرایط بیمار، بهترین روش به او توصیه خواهد شد. قبل از عمل بیمار از لحاظ خون و سایر بیماری ها با یک آزمایش خون ساده بررسی می شود. در روز عمل از بی حسی موضعی استفاده می شود.عمل بدون درد انجام خواهد شد.
در روش FUT قسمتی از پوست پشت سر از ناحیه donor برداشته می شود.
پس از جداسازی فولیکول های مو،کاشت انجام می شود.
در روش FIT بدون جراحی فولیکول های مو برداشته شده به صورت متناوب و سپس کاشت انجام می شود. ممکن است FIT  در ۲ روز انجام شود. گرافت های مو حاوی ۱ ، ۲ ، ۳ یا ۴ فولیکول مو هستند.
نکته : خط رویش مو یا hair line   در جلسه مشاوره باید با بیمار هماهنگ شده و مورد تایید وی باشد

مشاهده 3918 مرتبه آخرین بروز رسانی شنبه, 21 آذر 1394 09:33

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

خبرنامه

عضویت جهت دریافت اخبار و پیشنهادات شگفت انگیز

درباره کلینیک

کلینیک نسیم با بیش از یک دهه تجربه در زمینه پوست، مو، لیزر و لاغری هم اکنون یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز زیبایی در تهران می باشد.
این کلینیک با به کارگیری متخصصین پوست و مو و نیز کارشناسان تغذیه مجرب و همچنین در اختیار داشتن دستگاه ها و تجهیزات مدرن طبق استاندارد های FDA و وزارت بهداشت و درمان کشور تلاش دارد تا در محیطی آرام بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد.
کلینیک همه روزه از ساعت 8:30 الی 20:00 دایر است و حتی روزهای جمعه و تعطیل نیز با هماهنگی قبلی آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز می باشد.