چاپ این صفحه

اسکن مو

نوشته شده توسط  اولین نفری باشید که نظر میدهید!
منتشر شده در بیماری ها
رای دادن به این مورد
(0 رای)
02 ارديبهشت
اسکن مو اسکن مو اسکن مو

سیستم هایی وجود دارند که به منظور معاینه ، تشخیص و آنالیز موی سر استفاده می شود.
در هنگام تصویربرداری از مو ، ثبت اطلاعاتی از بیمار و سوال هایی برای تشخیص لازم است.
همچنین دستگاه از موی سر بیمار نیز تصویربرداری می کند و سپس اطلاعات ثبت شده را همراه با تصاویر گرفته شده ، پردازش می کند.
سیستم های تصویربرداری وجود دارند که شامل چند لنز با قابلیت بزرگنمایی بالا هستند و همینطور قابلیت نوردهی به بافت ها نیز در آن ها وجود دارد که می توانیم با آن لایه بازال پوست و ریشه مو را مورد آنالیز و بررسی دقیق قرار دهیم.
موارد کاربرد دستگاه اسکن مو ( تصویربرداری مو )
توسط  دستگاه های اسکن مو می توانیم میزان تراکم مو ،میزان رطوبت مو ، الاستیسیته ، از نظر رنگدانه ها، منافذ و زبری ، غدد سبوم ، میزان چربی پوست سر ، میزان چربی مو ، تعیین الگو رویش مو ، تعیین نوع جنس مو ( چرب ، خشک ، معمولی ) ، استحکام ریشه و ساقه مو ، ضخامت مو را آنالیز کنیم .
دستگاه های اسکن مو توانایی آنالیز و بررسی اطلاعات هر بیمار و همینطور مقایسه تصاویری که از هر بیمار طی جلسات مختلف گرفته می شود را دارد.
در کل از دستگاه اسکن مو برای مطالعه و تحقیقات روی انواع مو و پوست سر توسط متخصصان پوست و مو ، جراحان پلاستیک ، متخصصان کاشت مو و … استفاده می کنند و می تواند کمک شایانی به آن ها در بهتر شدن روند درمان داشته باشد و می توانیم توسط دستگاه های تصویربرداری ارائه خدمات را ارتقا ببخشیم

مشاهده 5700 مرتبه آخرین بروز رسانی شنبه, 21 آذر 1394 09:44
کلینیک لیزر و زیبایی نسیم

آخرین مطالب از کلینیک لیزر و زیبایی نسیم

مطالب مرتبط