کاشت مو

کاشت مو

کاشت مو به 3 روش 1-غیرجراحیFIT 2- جراحی FUT 3- ترکیبی از FIT و FUT قابل انجام است که در همه روشها ابتدا از پشت سر گرفت ها و فولیکول های مو برداشته میشود سپس آنها را در نقاط کم مو کاشت می دهند.
در روش FIT  عمل برداشت فولیکول ها بصورت دانه دانه و تک تک از پشت سر میباشد در حالیکه در روش FUT ناحیه ای از پوست پشت سر را برش داده و آن را جدا میکنند سپس فولیکول های مورد نیاز را از پوست سر جدا شده برمیدارند.
عمل کاشت در هردو روش یکسان است که با ایجاد برش های بسیار کوچک در ناحیه خالی از مو، فولیکول ها را کاشت میدهند.
مدت رویش موهای کاشته شده طی پروسه ی 8 إلی 12 ماهه کامل میشود بطوریکه 1 یا 2 ماه پس از کاشت ابتدا همه موهای کاشته شده می ریزند و بعد از چند ماه رویش واقعی آنها شروع خواهد شد.

خبرنامه

عضویت جهت دریافت اخبار و پیشنهادات شگفت انگیز

درباره کلینیک

کلینیک نسیم با بیش از یک دهه تجربه در زمینه پوست، مو، لیزر و لاغری هم اکنون یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز زیبایی در تهران می باشد.
این کلینیک با به کارگیری متخصصین پوست و مو و نیز کارشناسان تغذیه مجرب و همچنین در اختیار داشتن دستگاه ها و تجهیزات مدرن طبق استاندارد های FDA و وزارت بهداشت و درمان کشور تلاش دارد تا در محیطی آرام بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد.
کلینیک همه روزه از ساعت 8:30 الی 20:00 دایر است و حتی روزهای جمعه و تعطیل نیز با هماهنگی قبلی آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز می باشد.