تزریق ژل

تزریق ژل

ژل ها ترکیبات هیالورونیک اسیدها هستند که بعنوان پرکننده و حجم دهنده در نواحی مختلف صورت مانند لب، گونه، خط لبخند، خط اخم، چین و چروک ها و ... تزریق میشوند. تزریق ژل ها که هیچگونه عوارضی برای فرد ندارند باعث زیبائی و جوانسازی در صورت فرد خواهد شد. اما باید توجه داشت که مدت ماندگاری آنها زیاد نمیباشد و به طور معمول پس از 6 إلی 8 ماه نیاز به تزریق مجدد خواهد داشت.

خبرنامه

عضویت جهت دریافت اخبار و پیشنهادات شگفت انگیز

درباره کلینیک

کلینیک نسیم با بیش از یک دهه تجربه در زمینه پوست، مو، لیزر و لاغری هم اکنون یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز زیبایی در تهران می باشد.
این کلینیک با به کارگیری متخصصین پوست و مو و نیز کارشناسان تغذیه مجرب و همچنین در اختیار داشتن دستگاه ها و تجهیزات مدرن طبق استاندارد های FDA و وزارت بهداشت و درمان کشور تلاش دارد تا در محیطی آرام بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد.
کلینیک همه روزه از ساعت 8:30 الی 20:00 دایر است و حتی روزهای جمعه و تعطیل نیز با هماهنگی قبلی آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز می باشد.
                          کلینیک لیزر قیطریه در آپارات  کلینیک لیزر قیطریه در کلوپ   کلینیک لیزر قیطریه در فیسبوک  کلینیک لیزر قیطریه در گوگل پلاس  کلینیک لیزر قیطریه در لینک ادین  کلینیک لیزر قیطریه در توئیتر  کلینیک لیزر قیطریه در یوتیوب